Plany lekcji dla szkół domowych

Rodziny mają do wyboru mnóstwo planów lekcji i programów dla szkół domowych. Jako rodzic wychowujący dzieci w domu, niezależnie od tego, czy chcesz mieć ściśle dopasowany pakiet programów nauczania, czy wolisz być w stanie modyfikować i rozwijać się w zależności od osobistych okoliczności, znajdziesz szeroki wybór planów lekcji dla szkół domowych, bez względu na to, jakie są twoje preferencje. Niezależnie od kierunku, jaki obierzesz, nie przywiązuj się do biodra ze swoim programem edukacyjnym. Szukajcie rąk na prawdziwych doświadczeniach uczenia się życia, aby uzupełnić swój program nauczania w domu. Trzymaj swoje plany lekcji tak pełne prawdziwego życia, jak to tylko możliwe!

Wycieczki terenowe, które dotyczą miejsc i firm w Twoim rodzinnym mieście są wspaniałym dodatkiem do każdego programu nauczania domowego. Czy w Twoim rodzinnym mieście znajduje się park, most, droga lub budynek nazwany na cześć kogoś? Kim była ta osoba i dlaczego miasto nazwało ten park na jej cześć? Wyjdź z czterech ścian swojego domu od czasu do czasu… Zaczerpnij świeżego powietrza i dowiedz się czegoś o tym, co właśnie przejechałeś lub przeszedłeś. Poświęcenie czasu na to jest zarówno wspaniałym narzędziem edukacji dziecka, jak i oferuje wspaniałą przerwę od klasy szkolnej.

Wyniesienie edukacji domowej poza dom oferuje różnorodne doświadczenia, których po prostu nie da się nauczyć w domu. Społeczność, w której żyjesz (duża czy mała) ma prawie nieskończoną ilość możliwości edukacyjnych dla uczniów uczących się w domu. Oto tylko kilka myśli na wypadek, gdybyś był zamknięty na to:

  • Biblioteka,
  • Posterunek policji i straży pożarnej,
  • Gazety,
  • Lokalne szkoły wyższe lub techniczne,
  • Każdy lokalny biznes – hydraulicy, stolarze, piekarnia, drukarnia, itp,
  • Sprawdź w lokalnym społeczeństwie historycznym.

Bez względu na to, jaki jest temat Twoich planów lekcji w szkole domowej w danym czasie, możesz znaleźć powód, aby wyjść do społeczności i uzupełnić ten temat zabawną, edukacyjną wycieczką w teren, która pozostawi trwałe wrażenie na Twoim dziecku.

Nie ma substytutu dla doświadczenia w rękach i prawdziwego uczenia się, które to przynosi. Po prostu nie ma lepszej kombinacji do nauki (i nauka w domu ma dużą przewagę nad miejscami z cegłą i zaprawą) niż połączenie odrobiny zabawy z planami lekcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.